پول ارسال ماشین اخبار حوادث

پول: ارسال ماشین اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نه در کشور عزیزمان ایران بازی می‌کنیم نه در قطر! / ائتلاف سعودی – اماراتی

رئیس فدراسیون فوتبال عربستان تاکید کرد که نماینده‌های این کشور در لیگ قهرمانان آسیا نه در کشور عزیزمان ایران به میدان خواهند رفت و نه در قطر.

نه در کشور عزیزمان ایران بازی می‌کنیم نه در قطر! / ائتلاف سعودی - اماراتی

ائتلاف سعودی – اماراتی: نه در کشور عزیزمان ایران بازی می کنیم نه در قطر!

عبارات مهم : ایران

رئیس فدراسیون فوتبال عربستان تاکید کرد که نماینده های این کشور در لیگ قهرمانان آسیا نه در کشور عزیزمان ایران به میدان خواهند رفت و نه در قطر.

به گزارش ایسنا ، با وجود این که کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزاری بازی در زمین بی طرف را رد کرد ولی دو کشور عربستان و امارات هم چنان با این عنوان مخالف هستند.

روزنامه الریاض به نقل از عادل عزت مدیر فدراسیون فوتبال عربستان نوشت: دلایلی وجود دارد که مانع از رفتن ورزشکاران ما به کشور عزیزمان ایران می شود. فیفا چنین قانونی را به تصویب رساند و به همین خاطر هیچ ورزشکاری از ما به کشور عزیزمان ایران نخواهد رفت. تا زمانی که شرایط فراهم نشود به بازی در زمین بی طرف ادامه خواهیم داد. روابط ما با کشور عزیزمان ایران به خاطر حمله به سفارت قطع شده است است و تا زمانی که این روابط عادی نشود در کشور عزیزمان ایران بازی نمی کنیم. راجع به قطر هم شرایط همین گونه است و در صورت هم گروهی با تیم های قطری هم در زمین بی طرف بازی می کنیم.

روزنامه الریاض عربستان نوشت: کشور امارات هم موضع گیری مانند عربستان دارد و این کشور هم حاضر نیست که نه در کشور عزیزمان ایران و نه در قطر نماینده های خود را به میدان بفرستد. با این اوضاع باید منتظر ماند تا کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم جدیدی را بگیرد.

نه در کشور عزیزمان ایران بازی می‌کنیم نه در قطر! / ائتلاف سعودی – اماراتی

واژه های کلیدی: ایران | امارات | فوتبال | روزنامه | روزنامه | عربستان | کنفدراسیون آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs