پول ارسال ماشین اخبار حوادث

پول: ارسال ماشین اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پرزیدنت دی‌کاپریو وارد می‌شود

در اتفاقی نادر در تاریخ سینما، در یکی، دو سال آتی سینمادوستان یک بازیگر را در نقش دو مدیر جمهوری متفاوت آمریکا روی پرده سینماها خواهند دید. این بازیگر کسی نخوا

پرزیدنت دی‌کاپریو وارد می‌شود

پرزیدنت دی کاپریو وارد می شود

عبارات مهم : تاریخ

در اتفاقی نادر در تاریخ سینما، در یکی، دو سال آتی سینمادوستان یک بازیگر را در نقش دو مدیر جمهوری متفاوت آمریکا روی پرده سینماها خواهند دید. این بازیگر کسی نخواهد بود به جز لئوناردو دی کاپریو و دو پرزیدنت خوش شانس سابق هم تئودور روزولت و اولیس اس گرانت هستند.

پرزیدنت دی‌کاپریو وارد می‌شود

نکته جالب در مورد این خبر این که دی کاپریوی ٤٣ساله پرافتخار و اسکارگرفته، نه تنها در نقش دو مدیر جمهوری سابق که در فیلم دو اسطوره کارگردانی، اسکورسیزی و اسپیلبرگ حضور خواهد داشت. درواقع او در نقش مدیر جمهوری آمریکا، در فیلم مدیر جمهورهای هالیوود بازی خواهد کرد و این کنجکاوی بسیاری از سینمادوستان را موجب شده است است.

هالیوود ریپورتر به این خبر تصویر العمل جالبی نشان داده و نوشته که دی کاپریو که بارها از علاقه اش به بازی در نقش روسای جمهوری آمریکا حرف زده بود، از سوی صنعت سینما به آرزویش رسیده و هالیوود تصمیم دارد در چند فیلم سینمایی این نقش مورد علاقه بازیگر را در اختیارش بگذارد.

دی کاپریو در نقش روزولت در فیلم مارتین اسکورسیزی کهنه کار بازی خواهد کرد. این دو در فیلم های گرگ وال استریت، جزیره شاتر، دارودسته های نیویورکی و هوانورد با هم همکاری داشته اند، و روزولت ششمین همکاری مشترکشان خواهد بود.

در اتفاقی نادر در تاریخ سینما، در یکی، دو سال آتی سینمادوستان یک بازیگر را در نقش دو مدیر جمهوری متفاوت آمریکا روی پرده سینماها خواهند دید. این بازیگر کسی نخوا

دی کاپریو نقش مدیر جمهوری اولیس اس گرانت را نیز جهت استیون اسپیلبرگ بازی خواهد کرد. این غول دنیای فیلمسازی قبل از این، اگه میتونی منو بگیر را با دی کاپریو کار کرده هست. فارغ از این که این فیلم ها چه زمانی جلوی دوربین خواهند رفت، هالیوود ریپورتر دنبال این توصیه مهم و جالب بوده که تاریخ شناسان آیا دی کاپریو را در نقش مدیر جمهوری مناسب می دانند و اگر جواب مثبت هست، آن وقت در نقش کدام مدیر جمهوری ترجیح می دهند او را ببینند. توصیه جالب این که تاریخ شناسان آمریکایی پاسخ های متفاوتی داده اند که نام این دو مدیر جمهوری در اقلیت محض قرار دارد. صدرنشین گزینش های تاریخ شناسان، کندیِ جالب و جوان است که نزدیکی بیشتری با لئوی فیلم تایتانیک نشان می دهد.

شهروند

واژه های کلیدی: تاریخ | آمریکا | بازیگر | هالیوود | آمریکایی | دی کاپریو | لئوناردو دی کاپریو | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs