پول ارسال ماشین اخبار حوادث

پول: ارسال ماشین اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی پایتخت کشور عزیزمان ایران مسئله خاورمیانه است / بولتون ادعا کرد

سفیر پیشین آمریکا در شرکت ملل در اظهاراتی خصمانه علیه کشورمان مدعی شد: پایتخت کشور عزیزمان ایران مسئله خاورمیانه است و عوض کردن نظام در کشور عزیزمان ایران پاسخ

پایتخت کشور عزیزمان ایران مسئله خاورمیانه است / بولتون ادعا کرد

بولتون ادعا کرد: پایتخت کشور عزیزمان ایران مسئله خاورمیانه است

عبارات مهم : ایران

سفیر پیشین آمریکا در شرکت ملل در اظهاراتی خصمانه علیه کشورمان مدعی شد: پایتخت کشور عزیزمان ایران مسئله خاورمیانه است و عوض کردن نظام در کشور عزیزمان ایران پاسخ به این مسئله است.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری ورلدنت دیلی، جان بولتون سفیر پیشین آمریکا در شرکت ملل که همواره مواضعی تند و خصمانه علیه کشور عزیزمان ایران دارد در بروزترین بیانات ضد ایرانی خود مدعی شد: پایتخت کشور عزیزمان ایران مسئله خاورمیانه است.

پایتخت کشور عزیزمان ایران مسئله خاورمیانه است / بولتون ادعا کرد

بولتون در ادامه ادعاهای خود گفت: جهت نخستین بار در طول هشت سال گذشته ما می توانیم شاهد مدیر جمهوری در آمریکا باشیم که به طور کامل مخالف نظام کشور عزیزمان ایران هست. وی این احساس خود را به طور براق در جریان مسابقه های انتخاباتی اعلام و آن را در بیانیه ها و حتی توئیت های متفاوت نشان داده هست. مدیر جمهور به طور کامل با توافق هسته ای که در دولت قبلی(آمریکا) به امضا رسید، مخالف است.

وی با اشاره به اقدام دولت ترامپ مبنی بر بازبینی سیاست های واشنگتن در قبال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: حتی در وقت انجام این بازبینی کنگره به کارها خود ادامه می دهد و به دنبال تصویب تحریم های اقتصادی تازه علیه کشور عزیزمان ایران هست. این تحریم ها هیچ ارتباطی با مسئله هسته ای ندارد ولی پایتخت کشور عزیزمان ایران تلاش خواهد کرد چنین ارتباطی را پیدا کند.

سفیر پیشین آمریکا در شرکت ملل در اظهاراتی خصمانه علیه کشورمان مدعی شد: پایتخت کشور عزیزمان ایران مسئله خاورمیانه است و عوض کردن نظام در کشور عزیزمان ایران پاسخ

این مقام پیشین آمریکایی در بیانات خصمانه خود بابیان اینکه واکنش‌ها و اهداف کشور عزیزمان ایران عوض کردن نخواهد کرد، گفت که عوض کردن نظام در کشور عزیزمان ایران پاسخ به این مسئله خواهد بود.

به گزارش ایسنا، جان بولتون یکی از منتقدان سرسخت باراک اوباما، مدیر جمهور پیشین آمریکا به خاص در عرصه سیاست خارجی و توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و گروه 1+5 به شمار می آید که در ژوئیه 2015 حاصل شد. وی در حالی این ادعاها را علیه کشورمان مطرح کرده است که بررسی حقایق و وقایع در منطقه خاورمیانه نشان می دهد این سیاست های مداخله جویانه و جنگ طلبانه آمریکا است که همواره به ایجاد ناآرامی و پرسشها متعدد در منطقه منجر شده است است ولی غرب و آمریکا تلاش می کنند کشور عزیزمان ایران را جهت این پرسشها مقصر جلوه دهند.

واژه های کلیدی: ایران | سیاست | آمریکا | ایرانی | بولتون | آمریکایی | خاورمیانه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs