پول ارسال ماشین اخبار حوادث

پول: ارسال ماشین اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث ٢ برادرزن متهم به ربایش داماد، محاکمه می‌شوند

مرد جوانی که ادعا می‌کند به وسيله برادران همسرش ربوده شده است است از آنها شکایت کرد و پرونده جهت پیگیری به دادگاه کیفری ارسال شد.

٢ برادرزن متهم به ربایش داماد، محاکمه می شوند

عبارات مهم : ارسال

مرد جوانی که ادعا می کند به وسيله برادران همسرش ربوده شده است است از آنها شکایت کرد و پرونده جهت پیگیری به دادگاه کیفری ارسال شد.

به گزارش شرق ، آبان ٩١ مرد جوانی با ظاهری آشفته به اداره پلیس مراجعه کرد و به آنها گفت: برادران همسرم ماشین، گوشی و هشت میلیون تومان پول و خودم را دزدیدند.

او در ادامه به مأموران گفت: صبح روز اتفاق هنگامی که در حال خروج از ویلای شخصی ام در بومهن بودم کامیار و کامران به طرف من حمله کردند و من را کتک زدند. آنها به زور من را بیهوش و سوار ماشین خودم کردند و از محل دور شدند. زمانی که به رودخانه ای در آن نزدیکی رسیدند، من را داخل آن انداختند و خودشان محل را ترک کردند. خوشبختانه من توانستم خودم را از داخل رودخانه نجات دهم و حالا از آنها به دليل دزدی ماشین، تلفن همراه، هشت میلیون تومان پول و بیهوش کردن و انداختن من به داخل رودخانه شکایت دارم.

٢ برادرزن متهم به ربایش داماد، محاکمه می‌شوند

به این ترتیب مأموران با شکایت این مرد تحقیقات خود را در این زمینه شروع کردند. آنها ابتدا کامیار و کامران را بازجویی كردند. متهمان ادعا کردند روز اتفاق در محل کارشان حضور داشتند. در ادامه تحقیقات یکی از کارمندان کامیار به مأموران گفت: کامیار ساعت ١٢ ظهر محل کار را ترک کرد و تا ساعت ١٣ که من در حال خروج از محل کارم بودم هنوز برنگشته بود.

یکی دیگر از کارکنان نیز به مأموران گفت: ساعت دقیق خروج کامیار را به خاطر ندارم، ولی مطمئن هستم ساعت ١٣:٠٠ با او تماس گرفتم و او در محل کار نبود و ساعت حدود ١٧:٠٠ یا ١٧:٣٠ به محل کار برگشت.

مرد جوانی که ادعا می‌کند به وسيله برادران همسرش ربوده شده است است از آنها شکایت کرد و پرونده جهت پیگیری به دادگاه کیفری ارسال شد.

بعد از اینکه مشخص شد آنتن گوشی کامیار در محل وقوع جرم فعال بوده هست، متهم یک بار دیگر مورد بازجویی قرار داده شد و این بار با تناقض گویی های فراوان تلاش داشت مأموران را گمراه کند و گفت: جهت برداشت محصول سیب زمینی باغ خود به آنجا رفته بودم. این در حالی بود که مأموران متوجه شدند کامیار هر لحظه با پدرش جهت پیگیری به باغ می رفته و وقت اتفاق او در منزل میهمان داشته است و آنها شاهد حضور پدر کامیار در منزل بوده اند.

همکاران کامران نیز به مأموران گفتند روز اتفاق او محل کار را ترک کرد و بعد از چند ساعت بازگشت. در ادامه تحقیقات مأموران با چک کردن فیلم دوربین محل کار کامران متوجه شدند روز اتفاق در محل کارش حضور نداشته هست.

کامیار و کامران راجع به خودروی دامادشان که نزد آنها بود ادعا کردند وکالت نامه مربوط به ماشین بعد از وقوع جرم تنظیم شده است هست. جهت اینکه آنها را متهم جلوه دهد؛ این در حالی بود که صاحب قبلی ماشین شهادت داد که ماشین را اردیبهشت به برادر شاکی فروخته هست.

٢ برادرزن متهم به ربایش داماد، محاکمه می‌شوند

متهمان که متوجه شدند هیچ کدام از ادعاهایشان مورد قبول واقع نشد، این بار ادعای دیگری مبنی بر اینکه شاکی پیامکی به آنها ارسال کرده است که می توان به آن استناد کرد را مطرح کردند، ولی با بررسی این عنوان مأموران متوجه شدند پیامک مذکور در چنین تاریخی به آنها ارسال نشده هست. در فرضیه ها احتمال اینکه پیامک از گوشی دیگری ارسال شده است باشد نیز بررسی شد، ولی راجع به این فرضیه نیز اطلاعاتی به دست نیامد.

واژه های کلیدی: ارسال | ماشین | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs