پول ارسال ماشین اخبار حوادث

پول: ارسال ماشین اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث نوزادی که 12سال پیش در بیمارستان به ما تحویل دادند، فرزند ما نبود / ادعای عجیب والدین

مدتی قبل زن وشوهر جوانی با مراجعه به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران از جا به جا شدن فرزندشان هنگام تولد در یکی از بیمارستان‌های پایتخت خبر دادند.

ادعای عجیب والدین:نوزادی که 12سال پیش در بیمارستان به ما تحویل دادند، فرزند ما نبود

عبارات مهم : ایران

مدتی قبل زن وشوهر جوانی با مراجعه به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران از جا به جا شدن فرزندشان هنگام تولد در یکی از بیمارستان های پایتخت خبر دادند.
کشور عزیزمان ایران نوشت: مرد جوان گفت: 25 اسفند سال 84، همسرم وضع حمل کرد و پسری به دنیا آورد که نامش را امیرارسلان گذاشتیم ولی بعد از مدتی پسرم مریض شد و همان موقع بود که متوجه شدیم گروه خونی پسرم با گروه خونی ما تفاوت دارد و امیرارسلان فرزند ما نیست.چراکه گروه خونی او هیچ شباهتی به ما نداشت و ترکیبی از این ها هم نبود.
وقتی از این ماجرا باخبر شدیم به بیمارستان رفتیم و به آنها گفتیم که پسرمان جا به جا شده است هست. ولی مسئولان بیمارستان قبول نکردند تا اینکه یک سال بعد، امیرارسالان به خاطربیماری فوت کرد. بعد از فوت او هم دنبال این عنوان بودیم ولی به نتیجه نرسیدیم و حالا با گذشت 12 سال از آن ماجرا از شما می خواهیم که راز این عنوان را برملا کنید وما را ازسال ها اضطراب ودودلی نجات دهید.»
با شکایت این زوج، به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تحقیقات از مسئولان و کارکنان مربوطه بیمارستان صورت گرفت. در بررسی ها مشخص شد 25 اسفند سال 84 و درست زمانی که امیرارسلان به دنیا آمد، 6 پسر دیگر نیز به دنیا آمده اند. ولی هیچ کدام از آنها جا به جا نشده و پسری که تحویل این خانواده شده است هیچ مریضی نداشته و ادعای پدرومادر امیرارسلان درست نیست.
باتوجه به اعلام نظر پزشکان وقت بیمارستان و تکمیل تحقیقات، قرار منع تعقیب پرونده صادر شد ولی خانواده امیرارسلان به قرار صادره اعتراض کردند. با اعتراض آنها و با توجه به اختلاف نظر در موضوع، پرونده جهت بررسی به دادگاه کیفری 2 استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارجاع شد. با بررسی های صورت گرفته، قضات دادگاه کیفری 2 اعلام کردند این عنوان ازطریق آزمایش «دی ان ای» بررسی شود.
بدین ترتیب پرونده دوباره به دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران ارجاع شد. در ادامه مشخص شد در میان 6 پسری که روزمورد نظر به دنیا آمده بودند، 3 نفر از نظر گروه خونی با گروه خونی زوج جوان مطابقت دارند و به همین علت بازپرس رضوانی دستور آزمایش دی ان ای از آنها را صادر کرد تا مشخص شود که این سه پسر بعد از تولد در بیمارستان جا به جا شده است اند یا خیر.

واژه های کلیدی: ایران | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs